Час технике и тенологије у АМСС

У понедељак, 15.11.2021.године,  ученици 8/1 одељења били су у Ауто – Мото Савезу са наставницом Технике и технологије Сузаном Радосављевић. Собзиром да су у седмом и осмом разреду у оквиру наставне теме Саобраћај, обухваћене  лекције Мотори са унутрашњим сагоревањем и Систем паљења код аутомобила посета АМС је идеална прилика  и да практично виде рад мотора. Аутомеханичар Јовица са  искуством од преко четрдесет година у времену од једног школског часа показао је ученицима  делове аутомобила, објашњавајући принцип рада мотора. Све то чика Јовица је зачинио анегтотама из његовог богатог аутомеханичарског искуства. Ученици су уживали на овом за њих необичим часу. Отишли су пуни утисака и са жељом да оваквих часова буде више. Овом приликом захваљујемо се чика Јовици на поучном и занимљивом предавању.

Сузана Радосављевић

Submit a Comment