Шампионски до краја

На финалном међународном сусрету Спортских игара младих које су ове године одржане у Сарајеву екипа наше школе је освојила прво место у игри „између две ватре“ и тако постала ШАМПИОН ИГАРА! У првом сусрету наше девојчице и дечаци су били убедљиво бољи од екипе Босне и Херцеговине, а у  другој  утакмици  су доминирали против резервне  екипе из Србије. Жао нам је што екипа Хрватске због епидемиолошких разлога није била присутна, да и са њима одмеримо снаге. Оставићемо то за нека будућа времена. Понос наше школе, града Краљева и Србије су Лазар Урошевић, Илија Гаровић, Василије Сретовић, Максим Ратковић, Михајло Минић, Стрaхиња Лазаревић,Ива Петровић, Петра Гајић и Ивона Стевановић. До победничког постоља шампионе је довео учитељ  Борис Гаровић.За све њих, једно велико ХВАЛА!