Концерт у школском дворишту

Дана 27. маја 2021. године у дворишту наше школе, ученици Музичке школе “Стеван Мокрањац” одржали су концерт у трајању од петнаест минута. Хор флауте у класи професорке Сање Лазовић извео је следеће композиције:

• Over the Rainbow
  • Dance Macabre
  • Mamma Mia
  • Under the Sea

Магичан звук флауте у рукама младих, али већ искусних уметница, окупио је велики број ученика млађих разреда наше школе, али и њихове родитеље, учитеље и остале раднике школе.

Сви су уживали опчињени мелодијским звуком. Инструменти у рукама младих флаутисткиња су у срцима публике изазвали најдивнија осећања и жељу да овај доживљај траје бескрајно.

Ученици наше школе имају отворено срце да дочекају опет исте, али и све друге госте који ће своја знања, вештине и искуства уткати у њихово најлепше доба, доба које се вечно памти – ђачко доба.

Тања Петровић Вучетић