Дарови љубави
По благослову Његовог Преосвештенства Епископа жичког Господина Јустина и у сарадњи са свештеном братијом Храма светог Саве у Краљеву ове године су припремљени посебни поклони за све ученике првог разреда наше школе.
Старешина храма о. Радоја Сандо и о. Мирослав Јаковљевић су 02.09.2021. године допремили стотину пакетића и у сарадњи са директорком и вероучитељем организовали поделу истих на првом часу наших првака.
Пригодни поклони у виду потребног материјала за почетак школовања обрадовали су наше најмлађе, али и њихове родитеље.
Одлична и дугогодишња сарадња наше школе са братством Храма светог Саве још једном је у пракси показала свој јеванђељски смисао испуњавајући Христове речи: „Заиста вам кажем: кад учинисте једноме од ове моје најмање браће, мени учинисте“. (Мт 25;40)
Мирослав Почуча